Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon

SEND OSS MELDING

KNAUF INSULATION AS

Gårdatorget 1
412 50 Gøteborg
Sverige

Telefon: 800 40 640

Faktureringsadresse:

Gårdatorget 1
412 50 Gøteborg
Sverige

Elektroniske fakturaer i pdf kan sendes: info.no@knaufinsulation.com 

TEKNISK SUPPORT

For teknisk support kontakt:

Kenneth Ingemarsson
Tel: 031-703 1996 (Privatpersoner blir henvist til forhandlere)
Mobil: 0703-85 77 05
kenneth.ingemarsson@knaufinsulation.com

KUNDESERVICE OG ORDREBEHANDLING (ÅPENT KL. 07.30-16.30)

Ronni Bjørneler: Scandinavia Customer Service and Operations Manager
Tel: 031-703 1992
info.se@knaufinsulation.com

Anneli Crafoord: Scandinavia Customer Service
Tel: 031-703 1993
info.se@knaufinsulation.com

Anne-Marie Sönniksen: Scandinavia Customer Service
Tel: 031-703 1994
info.se@knaufinsulation.com

Privatpersoner bes henvende seg til lokale forhandlere.

Salg: 

Erland Brørby
Oslo, deler av Viken (Akershus, Østfold), Innlandet (Dombås, Tynset og sydover) Vestfold/Telemark (Vestfold), ned til Kristiansand
Mobil: 95 19 42 26
erland.brorby@knaufinsulation.com

Cato Remstad 
Møre og Romsdal (sør for Molde), Vestland og Agder (Lillesand og vestover)
Mobil: 91 24 67 99
cato.remstad@knaufinsulation.com

Leif Sundal 
Nordland, Troms og Finnmark, Trøndelag (Nord og Sør), Møre og Romsdal Nord (fra Molde og nordover)
Mobil: 47 64 74 78
leif.sundal@knaufinsulation.com

ADMINISTRASJON:

Mark Gillott: Market Development Director - KINE
Mobil: +44 7918 360831
mark.gillott@knaufinsulation.com

Hanna Martinsson: Financial Accountant Scandinavia
Mobil: 0703-85 77 08
hanna.martinsson@knaufinsulation.com

Agnes Ekstrand: p.t. Marketing Coordinator Scandinavia
Mobil: 0703-65 66 04
agnes.ekstrand@knaufinsulation.com

Nicole den Dulk: Marketing Coordinator, foreldrepermisjon