Kontaktinformasjon

KNAUF INSULATION AS

Gårdatorget 1
412 50 Gøteborg
Sverige

Telefon: 800 40 640

Faktureringsadresse:

Gårdatorget 1
412 50 Gøteborg
Sverige

Elektroniske fakturaer i pdf kan sendes: info.no@knaufinsulation.com 

TEKNISK SUPPORT

For teknisk support kontakt:

Kenneth Ingemarsson
Tel: 031-703 1996 (Privatpersoner blir henvist til forhandlere)
Mobil: 0703-85 77 05
kenneth.ingemarsson@knaufinsulation.com

SALG

Erland Brørby
Oslo Akershus, Løstfold Vestfold, Hordaland, Sogn og Fjordane, Nordland og Troms og Finnmark
Mobil: 95 19 42 26
erland.brorby@knaufinsulation.com

Yngve Martinsen 
Oppland Hedemark, Buskerud, Telemark, Aust og Vestagder, Rogaland, Møre og Romsdal og Trøndelag
Mobil: 91 24 67 99
yngve.martinsen@knaufinsulation.com


Kundeservice og ordrebehandling (åpent kl. 07.30-16.30) :

Ronni Bjørneler: Nordic Customer Service and Operations Manager
Tel: 031-703 1992
info.se@knaufinsulation.com

Anneli Crafoord: Nordic Customer Service
Tel: 031-703 1993
info.se@knaufinsulation.com

Anne-Marie Sönniksen: Nordic Customer Service
Tel: 031-703 1994
info.se@knaufinsulation.com

Privatpersoner, vennligst henvis til våre forhandlere.


Administrasjon:

Peter Isacsson: Nordic General Manager
Tel: 031-703 1989
Mobil: 0706-45 00 06
peter.isacsson@knaufinsulation.com

Marielle Andersson: Nordic Financial Accountant
Tel: 0703-85 77 08
marielle.andersson@knaufinsulation.com

Thomas Pompe: Nordic HR Officer
Tel: 031-703 1998
Mobil: 0703-35 54 43
thomas.pompe@knaufinsulation.com

Kenneth Ingemarsson: Nordic Technical Manager
Tel: 031-703 1996 (Privatpersoner refererer til forhandler)
Mobil: 0703-85 77 05
kenneth.ingemarsson@knaufinsulation.com

Elin Gustafsson: Nordic Marketing Coordinator
Mobil: 0703-65 66 04
elin.gustafsson@knaufinsulation.com